Szczegóły oferty

Podkowa Leśna

Podkowa Leśna

Działka - sprzedaż 1 295 000 PLN 681,58PLN/m2
 / 1900 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Wyjątkowa oferta !

Do sprzedania urocza, częściowo zadrzewiona działka budowlana położona w Owczarni, na granicy z Podkową Leśną Zachodnią.

Teren objęty jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej lub bliźniaczej z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.
Działka w ewidencji gruntów ma klasyfikację LS - terenu zalesionego - zgodnie z planem można zabudować 300 m2 powierzchni działki.
Wymiary działki to około 29 m szerokości na 63 m długości. Idealna pod zabudowę rezydencjonalną która obecna jest na sąsiednich działkach.
Media : prąd i woda miejska na działce. Gaz w ulicy przy działce.
Teren jest suchy, dobrze nasłoneczniony. Działka położona jest w bocznej uliczce która zapewnia ciszę i gwarancję prywatności.
Do stacji kolejki WKD jest 600 m (7-8 minut pieszo).

Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Cezary Milewski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vera Nieruchomości z siedzibą przy Warszawska 33, 05-822 Milanówek (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@veradom.pl… czytaj więcej